INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora uron në mënyrë të veçantë dhe provokative këngëtarin e njohur Usher [FOTO]

Rita Ora uron në mënyrë të veçantë dhe provokative këngëtarin e njohur Usher [FOTO]

Publikuar më: 15:35 15-10-2018

Sot feston 41 vjetorin e lindjes këngëtari i njohur Usher dhe Rita Ora ka zgjedhur të urojë reperin i cili njëherësh është mik i mirë i saj, përmes një videoje të veçantë, por njëkohësisht edhe provokatike.

Rita ka postuar një video në InstaStory, në të cilën shihet duke kërcyer me lëvizje provokuese dhe sensuale para Usher ndërkohë që një grup njerzish që gjendeshin në club formuan një rreth dhe në mes ishte Rita bashkë me Usher të cilët kërcenin së bashku. Rita ka postuar një video në instastory ku ka shkruajtur “Happy birthday Usher ”

rs_634x952-180314073135-634-usher-rita-ora-winnie-harlow-lorraine-schwartz-party-1-031318.jpg

44069137_407739929760073_2159444341645377536_n.jpg

44199804_324391974960310_362589754832715776_n.jpg

44057841_1959663600993213_8787567387571388416_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025699138641357