INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Robert Berisha sfidon veten dhe këndon këngën e Nora Istrefit, 'Anna' [VIDEO]

Robert Berisha sfidon veten dhe këndon këngën e Nora Istrefit, 'Anna' [VIDEO]

Publikuar më: 23:35 19-02-2020

Robert Berisha është një ndër personazhet më te komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

I ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel, ai është pyetur se çfarë mendimi ka për këngën e fundit që ka Nora në bashkëpunim me Gjiko "Anna" , Roberti është shprehur shumë pozitiv i cili tha se e ka dëgjuar dhe i pëlqen shumë kënga.

Ndër të tjera, Roberti gjatë mbrëmjes në “Soirée” u vendos përballë sfidës nëse vërtet mund të këndonte këngën e fundit të ish bashkëshortes së tij “Anna” , e cila padyshim është kthyer në hit.

Ai jo vetëm që pranoi, por gjithashtu krijoi një super atmosferë në emision. Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

 

Article Logic
Execution time: 0.0088999271392822
array(1) { ["section"]=> string(79) "robert-berisha-sfidon-veten-dhe-kendon-kengen-e-nora-istrefit-anna-video-104253" }