INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrjeti u 'çmend' dhe Juli nuk e vuri re se s'kishte INTERNET, por 'gjeti' të bënte këtë POSTIM që tashmë është fshirë!

Rrjeti u 'çmend' dhe Juli nuk e vuri re se s'kishte INTERNET, por 'gjeti' të bënte këtë POSTIM që tashmë është fshirë!

Publikuar më: 21:30 18-02-2021

Juli është rikthyer në Përputhen pas pezullimit me incidentin me Sinidn, por kjo e fundit jo.

I pyetur se si i kaloi këto ditë jashtë programit, ai tha se kishte lexuar libra, komentet dhe mesazhet s’i ka parë shumë se s’ka patur internet në shtëpi.

Bora: Je komentuar shumë në rrjet, pafund!
Juli: Të them të vërtetën nuk kam internet në shtëpi, kështu që nuk i kam parë shumë, pashë që vinë mesazhe, por vinë 10-20 mesazhe në minutë. Nuk kam mundësi që t'i lexoj dhe t'i hap të gjitha.E lashë, fokusohem çik jashtë kësaj dhe i shikoj më mbrapa, mesazhet nuk humbasin
Bora: Ishte më tepër një periudhe qetësie për ty po themi! E more si kohën tënde për ta shfrytëzuar për gjërat e tua, të lexoje, të bëje ato që ke qejf ti të bësh!
Juli: Po normale!

Pra, gjithçka ndodhi në atë puntatë mori vëmendje të gjerë në median online dhe të gjithë përkrahën Julin dhe filluan të bëjnë "block" Sindin, të cilës i ikën mbi 10 mijë ndjekës në rrjete sociale.

Por ç'ndodhi me Julin në rrjete sociale? Ua themi ne!

Nga 94.1K nga momenti që ne të inlife.al mund të bënim screenshot se rritja e ndjekësve të Julit filloi pak më herët, ai arriti të ketë 174K ndjekës (update+në rritje). Rritje e frikshme ndjekësish.

4bcc1fc2-d74e-4aa2-8917-2600415b86d0.jpg

c720c347-ae1b-4398-b4d0-d4309b736420.jpg

Ajo që na befasoi ne (plus Borën edhe konkurrentët në studio) ishte përgjigjia e Julit që tha se nuk ka reaguar për veprimin ku u ‘sulmuan’ të githë konkurrentët sikur asnjë nuk i qëndronte afër etj për arsyen sepse nuk kishte fare internet në shtëpi dhe u mor me leximin e librave pa parë reagimet e shumta në rrjet.

Përsëri ajo çka na bën përshtypje jo vetëm neve, por edhe nje pjese ndjekësish, është se pse nuk sqaroi situatën dhe mos 'sulmoheshin' konkurrentët, por pati kohë apo gjeti internet të reklamonte veten e tij në rrjete sociale si faqen e tij të YouTube ku kishte 27.6K subscribers dhe pas 1 dite shkoi mbi 45.3K subscribers. P.s Mos llogarisim që sot filloi me reklama në Instagram :p ;) ...

5c260621-8b32-4320-80fb-6f74cb704f15.jpg

4733db73-f5a0-4ce1-ae76-38c4c4556316.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.010776042938232