INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“S’e dinë që pi hashash …”/ Xhensila Pere iu dërgon mesazh +18 për një natë të nxehtë bashkë, kështu REAGOJNË Olsi Bylyku dhe Enca!

“S’e dinë që pi hashash …”/ Xhensila Pere iu dërgon mesazh +18 për një natë të nxehtë bashkë, kështu REAGOJNË Olsi Bylyku dhe Enca!

Publikuar më: 12:28 21-11-2021

Ditën e djeshme  e ftuarnë emisionin ‘Glamour Zone’ ishte Xhensila Pere.

Ajo u bë pjesë e një loje gjatë intervistës, ku duhej të dërgonte mesazhe +18 disa figurave publike.
Ajo i dërgoi mesazh Olsi Bylykut dhe Encës ku i shkruante:

“Zemër, a e di sa më ke munguar mbrëmë? Më ngeli në mendje masazhi që më bëre. Do takohemi përsëri sonte mbrëma?”.- ka shkruar Xhensila.

“Shpirti, të kam thënë 1000 herë, se bashkë jemi miq po do prishesh me njerëzit e tjerë që s’e dinë që pi hashash”,-  ia kthehu Olsi, i cili e kuptoi që ishte rreng, shaka.

Ajo gjithashtu i shkruajti Encës, e cila e mori me të qeshura dhe sportivitet.

Article Logic
Execution time: 0.0028049945831299