INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e dhimbshme! Aktori i njohur i jep fund jetës, gjendet i varur në shtëpinë e tij [FOTO]

Sa e dhimbshme! Aktori i njohur i jep fund jetës, gjendet i varur në shtëpinë e tij [FOTO]

Publikuar më: 16:26 07-09-2019

Aktori i njohur italian Federico Palmieri, është gjetur dje i varur në banesën e tij.

Sipas mediave italiane, ai ishte gjetur i varur në litar në kopshtin e banesës, në Piazza të Bolonjës.

Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes që e çuan aktorin të merrte këtë hap të rëndë.

Thuhet se Palmeri jetonte vetëm me nënën dhe qenin e tij.

Ndërkohë, policia po heton për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

palmieri_2019_yt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068769454956055
    array(1) { ["section"]=> string(93) "sa-e-dhimbshme-aktori-i-njohur-i-jep-fund-jetes-gjendet-i-varur-ne-shtepine-e-tij-foto-101823" }