INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e dhimbshme! MISS-i i famshëm humb jetën në një aksident me makinë [FOTO]

Sa e dhimbshme! MISS-i i famshëm humb jetën në një aksident me makinë [FOTO]

Publikuar më: 13:35 07-12-2019

Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë.

Naveed humbi kontrollin e makinës së saj tip Mercedes CL2 që u përplas në bordurë dhe më pas u kthyer përmbys në rrugë.

Aksidenti ndodhi në një fshat në Qarku Rockland. Lajmi për vdekjen e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland.

Sipas autoriteteve, Naveed u shpall e vdekur në vendin e ngjarjes. Në automjet nuk kishte asnjë njeri tjetër përveç saj.

Ndërsa janë nisur hetimet për të zbardhur shkakun e aksidentit.

Naveed u diplomua në Universitetin Pace në vitin 2011. Ndërsa u shpall Miss Pakistani në botë në Toronto të Kanadasë në 2012.

dc4cd2cbe16fba8eb608dc2618e29544_L.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007580041885376
    array(1) { ["section"]=> string(80) "sa-e-dhimbshme-miss-i-i-famshem-humb-jeten-ne-nje-aksident-me-makine-foto-103385" }