INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa për sy e faqe? Të gjithë po flasin për ndarjen e tyre, Mozzik bën veprimin që s’pritej për Loredanën! [FOTO/ VIDEO]

Sa për sy e faqe? Të gjithë po flasin për ndarjen e tyre, Mozzik bën veprimin që s’pritej për Loredanën! [FOTO/ VIDEO]

Publikuar më: 08:07 06-09-2019

Çifti i famshëm i famshëm i showëbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Dyshimet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e këngëtares dhe as në promovimin e klipit të saj të ri.

Por pavarësisht marrëdhënies jo fort të mirë të kohëve të fundit, çifti nuk mund ti shmangin angazhimet që kanë së bashku dhe në rrjetet sociale shpërndanë datat e koncerteve që do të kenë së bashku.

Por pavarësisht kësaj, Mozzik bëri një veprim që u ka pëlqyer shumë fansave të çiftit. Partnerja e tij publikoi këngën më të re me këngëtarin Mero dhe Mozzik u dha një suport duke e publikuar në instastory ku ftoi fansat e tij ta dëgjojnë.

mero.png

 

Çfarë po ndodh me Mozzik dhe Loredanën? Janë thjesht thashetheme apo me të vërtetë në marrëdhënien e tyre ka një krisje?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008275032043457
    array(1) { ["section"]=> string(119) "sa-per-sy-e-faqe-te-gjithe-po-flasin-per-ndarjen-e-tyre-mozzik-ben-veprimin-qe-s-pritej-per-loredanen-foto-video-101726" }