INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Së shpejti Ledri do të bëhet baba? Zbulohet e VËRTETA pas fotove me barkun e fryrë të Sarës, të dashurës së tij [FOTO]

Së shpejti Ledri do të bëhet baba? Zbulohet e VËRTETA pas fotove me barkun e fryrë të Sarës, të dashurës së tij [FOTO]

Publikuar më: 13:16 19-01-2020

Edhe pse vazhdojnë të jenë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë kthyer shpejt në një nga çiftet më të pëlqyer të showbiz-it.

Së fundmi ata kanë pushuar në Maldives, nga ku Sara ka ndarë disa foto. Në njërën prej tyre ajo shfaqet me barkun e fryrë dhe fansat kanë aluduar menjëherë se ajo është shtatzënë.

D5F45AD1-7203-4F2D-A20D-2C4EA197BF0C-300x359.jpg

Dyshimet u forcuan më shumë kur Ledri publikoi një video teksa hidhej me parashutë dhe shkruajti:

“Kur ajo të thotë që është shtatzënë dhe nuk është 1 prilli”. Por të gjithë këtyre fjalëve ka vendosur t’u japë fund vetë Sara.

Ajo ka publikuar një foto me barkun e fryrë dhe tregon se kjo ka ndodhur vetëm prej ushqimir. Pra, na duhet të presim akoma për të parë Ledrin si baba.

FFE303FC-D20E-47B1-8BE9-E7AA89DF8A9F-213x400.jpg

/revistawho.com/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089590549468994
    array(1) { ["section"]=> string(121) "se-shpejti-ledri-do-te-behet-baba-zbulohet-e-verteta-pas-fotove-me-barkun-e-fryre-te-sares-te-dashures-se-tij-foto-103869" }