INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sërish në lidhje? Robert Berisha i bën ftesë Nora Istrefit dhe zbulon statusin e tij aktual!

Sërish në lidhje? Robert Berisha i bën ftesë Nora Istrefit dhe zbulon statusin e tij aktual!

Publikuar më: 17:37 04-11-2020

Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej një viti i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre bashkshortore, por ish-çiftin do ta shikojmë së bashku në ekran, ku këngëtarja do të jetë e ftuar në emisionin e ri të ish-bashkëshortit i cili titullohej “Robi plaket kur don vetë”, që do transmetohet në “Klan Kosova”.

Së fundmi, Roberti ka qenë i ftuar në emisonin radiofonik “Live From Tirana”, ku ka zbuluar se pjesë e të ftuarve në emisionin e tij do të jetë dhe ish-bashkëshortja e tij, Nora Istrefi, edhe pse ajo nuk i ka shumë qejf intervistat, por edhe statusin actual i cili është shprehur se është single.

“Unë jam Single. Po patjetër se Nora do jetë në emisionin tim, normal që kam frikë se ajo nuk i ka shumë qejf intervistat, përton edhe me folë”- është shprehur Roberti.

 

Article Logic
Execution time: 0.0071189403533936