INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenja horoskopi që do ta “djegin” në 2019-tën! E zbuloni këtu

Shenja horoskopi që do ta “djegin” në 2019-tën! E zbuloni këtu

Publikuar më: 15:18 07-01-2019

Akrepi

Ky vit do të jetë shumë tundues për Akrepin. Nëse ke një partner tashmë intimiteti do të jetë në ditët e tij më të mira dhe do të mund të bësh realitet të gjitha fantazitë seksuale.

Dashi

Ka mundësi që të fillosh një aventurë me dikë, do të jetosh momente të vërteta pasioni me të. Një burrë shumë tërheqës që të ndjek prej kohës do të bëhet pjesë e jetës tënde falë takimeve me miq të përbashkët.

Peshorja

Në 2019-tën do të jetosh eksperienca të reja. Do të vijnë shumë aventura, të cilat do të jetohen pa asnjë angazhim emocional. Këtë vit do ta shijosh siç duhet intimitetin.

Ujori

Këtë vit jeta jote intime do të rrotullohet me 180 gradë. Do të bëhesh pjesë e aventuarave dhe do të bësh gjëra të cilat nuk ke pasur kurajo t’i bësh më herët. Ky vit do të jetë emocionues.

Article Logic
Execution time: 0.0070090293884277