INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni urimin e veçantë të Tolgahan Sayisman për bashkëshorten e tij, Almeda  Abazin, në ditëlindjen e saj: 'Bota ime e bukur ...' [FOTO]

Shihni urimin e veçantë të Tolgahan Sayisman për bashkëshorten e tij, Almeda Abazin, në ditëlindjen e saj: 'Bota ime e bukur ...' [FOTO]

Publikuar më: 20:36 13-02-2020

Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston 28-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe të afërmit në këtë ditë të veçantë.

Mirëpo ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, i cili e ka uruar Almedën nëpërmjet një Instastory. Ai ka ripostuar një ‘boomerang’ me Almedën dhe mbi të shkruan disa fjalë që padyshim çdo femër i dëshiron.

“Gëzuar ditëlindjen bota ime e bukur”, shkruan aktori turk. Në maj të vitit që lamë pas çifti u bekua me ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre Efehan.

A5EF1CBD-B23B-496A-9969-605F64931823-225x400.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0070688724517822