INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkëlqen në Alexander McQueen; Luana Vjollca shpenzon shumën marramendëse për veshjen; njëjtë si aktorja me famë botërore! [FOTO]

Shkëlqen në Alexander McQueen; Luana Vjollca shpenzon shumën marramendëse për veshjen; njëjtë si aktorja me famë botërore! [FOTO]

Publikuar më: 14:31 26-09-2020

Premiera e “Shiko Kush LUAN” po vjen dhe Luana Vjollca na mahniti të gjithëve me “look”-un e saj. Gjithmonë e kuruar në detaje, por këtë herë e veshur me Alexander McQueen, moderatorja shkëlqen nga koka te këmbët.

Fustani i kuq lëkurë nga Alexander McQueen rrëmbeu vëmendjen e të gjithë botës vetëm pak më parë në tapetin e kuq nga aktorja e famshme Emily Blunt në premierën e filmit të saj “A Quiet Place Part ll” në New York, e cila u komentua nga mediat botërore si një “look” miliona dollarësh.

d136eba4-03d3-49ad-b2f3-8bb5e5d79352.jpg

f00ccc5b-3dbb-4b69-b732-e3c60eb07e90.jpg

Epo s’kishte si të mos i rrinte perfekt edhe moderatores shqiptare, e cila njihet për trendet e fundit dhe koleksioni i fundit 2020 nga Alexander McQueen bëri që Luana të pëlqehej nga të gjithë.

Por prisni pak!

E dini sa ka shpenzuar moderatorja për këtë ‘look’ miliona dollarësh? Vërtet miliona! Plot 10,000 EURO! Epo tani të gjithë e dimë se e bukura kushton!

Kështu që e mbyllim me një shprehje mbi modën: “Eleganca nuk është vetëm të biesh në sy, por të mbahesh mend” dhe me këtë veshje Luana do mbahet mend gjatë!

120088188_126905392484308_2853251841089987116_n.jpg

b4d90680-b3e7-4948-8e94-5ff62298803d.jpg

185125a7-8912-478a-a174-3d117ea9cf76.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069160461425781