INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shoqja e ngushtë e Rita Ora-s është shqiptare! Shikoni urimin fenomenal me foto hot që i ka bërë  këngëtarja[FOTO]

Shoqja e ngushtë e Rita Ora-s është shqiptare! Shikoni urimin fenomenal me foto hot që i ka bërë këngëtarja[FOTO]

Publikuar më: 13:02 26-07-2018

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora ka uruar në Instagram shoqen e saj të ngushtë. Anda Vlasaku është emri i shoqes së saj dhe vajzat janë njohur që kur kanë qënë shumë të vogla.

Miqësia e tyre ka ekzistuar prej vitesh dhe mesa duket edhe pse tani ato janë të rritura dhe kanë më shumë përgjegjësi se kur u njohën në fillim, po prapë gjejnë kohën për të takuar njëra-tjetrën.

Postimi i Ritës ka qenë mjaft origjinal dhe ka tërhequr mjaft vëmendjen e mediave. Vetë Rita ka thënë që fotoja nuk supozohej që të publikohej kurrë, por fuck, pse jo!

 

Article Logic
Execution time: 0.0097410678863525
array(1) { ["section"]=> string(117) "shoqja-e-ngushte-e-rita-ora-s-eshte-shqiptare-shikoni-urimin-fenomenal-me-foto-hot-qe-i-ka-bere-kengetarja-foto-66547" }