INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqipëria shkëlqeu ndaj Islandës, por spektaklin në tribuna e dhuruan Oriola me Kejvinën! [FOTO]

Shqipëria shkëlqeu ndaj Islandës, por spektaklin në tribuna e dhuruan Oriola me Kejvinën! [FOTO]

Publikuar më: 08:41 11-09-2019

Shqipëria arriti një fitore të rëndësishme ndaj Islandës, e cila na jep shpresë për një kualifikim trë mundshëm në Euro 2020, nëse ndeshjen e ardhshme mundim Turqinë. Një fitore që do të futet në histori pasi kurrë më parë kombëtarja shqiptare nuk kishte arritur të fitonte një ndeshje zyrtare, kualifikuese europiani apo botërori me 4 gola.

Të pranishëm në stadium për të mbështetur Kombëtaren Shqiptare kanë qenë një numër i lart tifozësh, megithatë vëmendjen e kanë tërhequr dy modelet e njohura, Kejvina dhe Oriola.

Vajzat kanë publikuar në Instagram një video teksa këndojnë këngën “Xhamadani vija-vija” dhe bëjnë shqiponjën me duar. Sigurisht mjaft tërheqëse dhe seksi ato kanë ‘djegur’ edhe më shumë atmosferën.

bushi.png

 

FLAMURI.png

OHEJ.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040018558502197
    array(1) { ["section"]=> string(99) "shqiperia-shkelqeu-ndaj-islandes-por-spektaklin-ne-tribuna-e-dhuruan-oriola-me-kejvinen-foto-102013" }