INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si ndihet Kanye West kur Kim Kardashian poston fotot SEKSI? Tregon për herë të parë ylli i reality show [FOTO]

Si ndihet Kanye West kur Kim Kardashian poston fotot SEKSI? Tregon për herë të parë ylli i reality show [FOTO]

Publikuar më: 18:31 21-11-2018

Çfarëdolloj gjëje që Kim Kardashian mund të bëjë, e sigurt që do të kthehet në lajm dhe në objekt diskutimi, sidomos me fotot e saj provokuese. Të gjithëve na lind pyetja: po burri i saj Kanye West çfarë mendon për fotot topless e pothuajse nudo që ajo publikon në rrjetet sociale?

Për këtë gjë, Kim është pyetur në intervistën e saj të fundit në “The Ellen Show”. Ajo ka pranuar se ndonjëherë i bën disa gjëra për të përfituar, por më vonë ka shtuar se për këto postimet provokuese bashkëshorti i saj Kanye West mërzitet dhe zemërohet shumë.

Edhe më herët Kim ka treguar se ka pasur debat me Kanye për të postuar apo jo një prej tyre. Gjatë emisionit ajo gjithashtu dhuroi një shumë parash, për ata që u prekën nga zjarri në Kaliforni.

kim-kardashian-pinta-su-cuerpo-desnudo-de-luz-y-color-para-vender-sus-cosmeticos-kkw.jpg

kim-kardashian-announces-major-donation-to-california-wildfire-relief-efforts-03-1024x685.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077419281005859
array(1) { ["section"]=> string(113) "si-ndihet-kanye-west-kur-kim-kardashian-poston-fotot-seksi-tregon-per-here-te-pare-ylli-i-reality-show-foto-79422" }