INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si u bë Kylie miliardere? Kris i zbulon të gjitha sekretet

Si u bë Kylie miliardere? Kris i zbulon të gjitha sekretet

Publikuar më: 17:50 15-07-2018

Kylie Jenner kishte një master plan për të ndërtuar një perandori make up-i kur ishte 17 vjeç dhe mori përsipër detyrën për ta kthyer atë në një ndër bizneset më të suksesshme të produkteve të make upit, siç shprehet dhe mamaja e saj krenare, Kris Jenner. 

Në një intervistë ajo ka treguar gjithçka për fillesat e Kylie Cosmetics dhe se si kjo linjë produktesh u kthye në një perandori.
Kris madje tregoi edhe 3 produktet e para me të cilat Kylie filloi karrierën e saj në industrinë kozmetike.

Kylie është drejt rrugës për t’u bërë miliarderja më e re në botë dhe Kris e ka bërë të qartë se kjo nuk ishte rastësi, duke thënë se Kylie e dinte se çfarë dëshironte të bënte dhe e realizoi këtë.
Një debat i gjerë është hapur nëse Kylie mund të quhet ‘self made’ dhe Kris mendon se nuk ka dyshim për këtë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070328712463379
    array(1) { ["section"]=> string(63) "si-u-be-kylie-miliardere-kris-i-zbulon-te-gjitha-sekretet-65149" }