INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Surprizë pas surprize! Pas Majlindës, ishte radha e Majk të lumturonte Roanin në 3-vjetorin e lindjes [FOTO]

Surprizë pas surprize! Pas Majlindës, ishte radha e Majk të lumturonte Roanin në 3-vjetorin e lindjes [FOTO]

Publikuar më: 19:31 22-05-2020

Lidhja dhe ndarja e reperit Majk nga ish-partnerja e tij Majlinda zeka ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe sigurisht çdo hap i tyre ndiqet me shumë kuriozitet dhe nuk mbetet pa u komentuar.

E megjithëse prej kohësh ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, ajo çka i bashkon edne është sigurisht kujdesi dhe dashuria për djalin e tyre Roan, i cili mbushi 3 vite nga ardhja e tij në jetë dhe nuk kanë munguar fjalët e zemrës si nga Majk po ashtu dhe nga Majlinda.

Në ditën speciale të të voglit, Majlinda i përgatiti të birit një festë të bukur dhe në rrjete sociale nuk munguan fotot e të voglit.

Ajo i realizoi Roanit një photoshoot të këndshëm dhe në postim vërshuan komentet e shumta ku e uronin për ditëlindjen.


Pas Majlindës, edhe Majk e ka surprizuar të birin me rastin e 3-vjetorit të tij.

Pasi Roani ka shkuar në shtëpinë e të atit, reperi e ka pritur me një tortë të madhe në formë makine, e cila kishte një fishekzjarr të madh të ndezur mbi të.

Krahas tortës shkruhej “Roani 3”, ndërsa i vogli ka pozuar i lumtur në foto.

WhatsApp-Image-2020-05-22-at-18.27.28.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031208992004395