INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, ky është emri i të voglit [FOTO]

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, ky është emri i të voglit [FOTO]

Publikuar më: 20:24 25-03-2020

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Në jetë ka ardhur një vogëlush, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një postimi në Instagram ku zbulon edhe foton e shkrepur në maternitet.

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foton e ëmbël.

 

Article Logic
Execution time: 0.008120059967041