INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Taylor Swift nuk lë rast pa shfrytëzuar pa iu kundërvënë menaxherit të saj

Taylor Swift nuk lë rast pa shfrytëzuar pa iu kundërvënë menaxherit të saj

Publikuar më: 17:21 11-07-2019

Mbrëmjen e kaluar, Taylor Swift performoi në koncertin ‘Amazon Prime Day’, ku këndoi këngën e saj ‘Shake It Off’. Në një pjesë të këtij teksti 29-vjeçarja thërret të gjithë ‘gënjeshtarët e botës’ dhe fansat nisën menjëherë të spekulojnë se kjo ishte një kunjë e këngëtares ndaj ish-menaxherit Scooter Braun.

Video e kësaj performance të Taylor ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë ndjekësit e Swift nuk kanë hezituar ta shpërndajnë gjithandej. Pavarësisht të gjitha reagimeve që Taylor ka bërë deri më tani, Braun ka zgjedhur mos të reagojë duke pohuar se është mirë dhe se nuk dëshiron të merret me akuzat e këngëtares

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093550682067871
    array(1) { ["section"]=> string(80) "taylor-swift-nuk-le-rast-pa-shfrytezuar-pa-iu-kundervene-menaxherit-te-saj-98369" }