INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të fiksuar pas Insta stories? Tani INSTAGRAM ju jep mundesinë të vendosni fytyrën e këngëtares shqiptare si GIF

Të fiksuar pas Insta stories? Tani INSTAGRAM ju jep mundesinë të vendosni fytyrën e këngëtares shqiptare si GIF

Publikuar më: 13:28 23-08-2018

Sukseset ndërkombëtare të këngëtareve me origjinë shqiptare nuk kanë të mbaruar.

Duket se Era Istrtefi, Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk dinë të ndalen dhe na bëjnë gjithmonë e më shumë krenarë me sukseset e tyre.

Rita Ora sapo u bë e para shqiptare që fitoi një çmim në VMA, Era ishte e para shqiptare që ka performuar në kupën e Botës dhe tani ajo ka shënuar dhe një sukses tjetër.

Në Instagram asaj i janë dedikuar disa ‘giphy’ të cilat çdo kush mund t’i përdorë në Instastories.

Tani çdo story në Instagram do ta shoqërojmë me Erën dhe nuk na intereson fare se çfarë mendojnë njerëzit!

era.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0078389644622803