INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të “ndarë” në Instagram, sa për sy e faqe! Mozzik dhe Loredana jane “bashkë” në ...

Të “ndarë” në Instagram, sa për sy e faqe! Mozzik dhe Loredana jane “bashkë” në ...

Publikuar më: 22:17 24-09-2020

Vitin që lamë pas, Mozzik dhe Loredana i dhanë fund marrëdhënies së tyre, e cila ka qenë ndër më të komentuarat në showbiz-in shqiptar.

Për arsye që nuk u morën vesh kurrë, dyshja që kanë edhe një fëmijë së bashku morën drejtime të ndryshme në jetët e tyre, ndërsa Hana qëndroi me të ëmën.


Pavarësisht mospërputhjeve mes tyre, Mozzik dhe Loredana kanë ruajtur marrëdhëniet për shkak të së bijës, ndërsa reperi ka sqaruar njëherë e mirë fansat se me Lorin “s’bëhet më kurrë”.

Madje, ata nuk ndiqen më prej kohësh në Instagram, por me siguri ky detaj ju kishte shpëtuar të gjithëve!


Loredana dhe Mozzik e ndjekin njëri-tjetrin në TikTok dhe ky nuk është një follow “i vjetër”.WhatsApp-Image-2020-09-24-at-21.58.23.jpg

Kjo pasi reperi është bashkuar në këtë rrjet social në muajin prill, kohë pasi ishte ndarë nga Loredana. Pra ata kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin gjatë kohës që “nuk bëheshin më”.

Të vetmit persona që Mozzik ndjek në TikTok janë Loredana dhe vëllai i tij Getinjo.

Epo, këtu ka diçka ose ne duam të besojmë kështu! Kurrë mos thuaj kurrë!WhatsApp-Image-2020-09-24-at-21.58.23-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007051944732666