INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Telashe në parajsë?! Ndahen Kylie Jenner dhe Travis Scott? Tani s’ka më dyshime pas këtij reagimi të Kylie! [FOTO]

Telashe në parajsë?! Ndahen Kylie Jenner dhe Travis Scott? Tani s’ka më dyshime pas këtij reagimi të Kylie! [FOTO]

Publikuar më: 20:59 19-08-2018

Kylie Jenner pak javë më parë është bërë nënë e për herë të parë e një vajze të qujatur Stormi.

Statusi i nënës i ka dhënë një tjetër hijeshi Kylie-t, por jeta e saj ka shkuar vaj, në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi ajo është vetëm 21 vjecc dhe multimiliardere e nënë e një vajze.

Mirëpo Kylie është përfolur së fundmi për një ndarje të mundshme nga partneri i saj Travis Scott.

Një fanse e saj shkruante se i ati i saj punonte për Kylie-n dhe kishte zhvendosur të gjithë gjërat e babait të Stormi-t nga shtëpia.

“Ju kujtohet që babai im ndihmon Kardashian/Jenner të zhvendosen nga shtëpia? Epo kur erdhi në shtëpi, ai nuk e mbajti dot sekret dhe tha se Travis Scott dhe Kylie janë ndarë. Im atë zhvendosi të gjitha gjërat e Travis nga shtëpia e Kylie-t. Gjithashtu, Kylie e qerasi tim atë me tekila.” – shkruan fansja.

Por postimi nuk kaloi pa u vënë re nga Kylie, e cila i dha kësaj marrëzie.

“Totalisht e rremë. Asgjë nuk është zhvendos nga shtëpia dhe si kam dhënë askujt tekila.” – përfundon Kylie Jenner.

dna.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014194011688232
    array(1) { ["section"]=> string(114) "telashe-ne-parajse-ndahen-kylie-jenner-dhe-travis-scott-tani-s-ka-me-dyshime-pas-ketij-reagimi-te-kylie-foto-68765" }