INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Tërmet' e bënë më këngën 'çika çika'. Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi kanë një arsye të fortë për të festuar…[FOTO]

'Tërmet' e bënë më këngën 'çika çika'. Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi kanë një arsye të fortë për të festuar…[FOTO]

Publikuar më: 13:34 07-01-2019

Artistët e njohur të skenës shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi, për herë të parë bashkëpunuan së bashku vitin që lam pas.

Në kohën kur këngëtarja ishte shtatzënë, Ardiani e ftoi për këngën “Çika Çika”, një këngë e cila bëri bujë që në momentin e publikimit të saj, e ndërkohë sot në youtube shënon 70 milionë klikime.

XDFHGJKH.jpg

Këtij lajmi i’u gëzua tej mase Xhensila, e cila e ripostoi këngën në instastoryn e 'Mumës', i cili u përkujdes për tekstin. Gjithashtu, përveç klikimeve, numri është i madh edhe tek pëlqimet dhe komentet.

dfhfgjhjljhkl.png

Article Logic
Execution time: 0.0091240406036377