INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tradhtoi Feron? Kjo VIDEO e Arbenitës që po puthet me modelin nga Kosova po bën namin në rrjet! Reagon i zoti i videos!

Tradhtoi Feron? Kjo VIDEO e Arbenitës që po puthet me modelin nga Kosova po bën namin në rrjet! Reagon i zoti i videos!

Publikuar më: 15:37 17-01-2020

Ditën e sotme në internet ka qarkulluar një video e modeles, Arbenita Ismajli, ku shfaqet në momente intime me një tjetër mashkull.

Dyshja shkëmben puthje në buzë teksa mashkulli, filmon momentin intim.

Të gjithë menduan se kjo ishte lidhja e re e modeles, megjithatë kjo nuk është e vërtetë. Pra, modelja nuk ka tradhtuar Feron. 

Videoja është bërë kohë më parë dhe këtë e ka treguar djali që ishte me Arbenitën në video.

Djali që shfaqet në video është model dhe quhet Kenned Tahiri.

a8b67bc2-117f-4120-b0d6-12951d29ad4a.jpg

Tahiri ka publikuar në Instagram një shkrim, ku tregon se llogaria e tij në Snapchat është vjedhur.

“Mbrëmjen e kaluar Snapchat-i im u vodh. Njerëz të ligë bre. Sa t’ligë jeni”, shkruan modeli në Instagram.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar, Arbenita publikoi në Instagram një foto ku shfaqej me Feron dhe kjo tregon se ata janë ende bashkë.

ff-2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0073990821838379
array(1) { ["section"]=> string(123) "tradhtoi-feron-kjo-video-e-arbenites-qe-po-puthet-me-modelin-nga-kosova-po-ben-namin-ne-rrjet-reagon-i-zoti-i-videos-103849" }