INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TRAGJIKE! Bota e muzikës në zi, ndërron jetë në aksident këngëtarja e famshme [FOTO]

TRAGJIKE! Bota e muzikës në zi, ndërron jetë në aksident këngëtarja e famshme [FOTO]

Publikuar më: 20:38 05-09-2019

Këngëtarja amerikane Kylie Rae Harris ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti ku u përfshinë tre makina, në New Mexico.

Lajmin e ka konfirmuar dhe menaxheri i saj i Billboard, i cili ka shkruar në Twitter se ajo ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti në Rrugën Shtetërore 522 në Qarkun Taos, ndërsa nga përplasja ka ndërruar jetë dhe një vajzë 16 vjeçare që drejtonte një nga dy mjetet që u përplasën me atë të Kylie Rae Harris.

Pak momente para vdekjes, Kylie duket se e kishte parandjerë ngajrjen rrëqethëse që ndodhi pas atij twitti.

‘Me karburantin që kam përshkrojë dhe 46 milje, ndërsa stacioni më i afërt i benzinës është 36 milje larg. I dashur Jezus, të lutem mos më lërë në mes të asgjësë’, shkroi ajo në Twitter, pak para përplasjes që i mori dhe jetën.

cad86330-c2d0-40ec-aa66-392f9f0471df.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079522132873535
    array(1) { ["section"]=> string(87) "tragjike-bota-e-muzikes-ne-zi-nderron-jete-ne-aksident-kengetarja-e-famshme-foto-101723" }