INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TRAGJIKE! Vritet reperi i famshëm, krijues i shumë HIT-eve!

TRAGJIKE! Vritet reperi i famshëm, krijues i shumë HIT-eve!

Publikuar më: 16:28 18-11-2021

E kush nuk e ka dëgjuar super HIT-in me mbi 233 milion shikime, “Cut It” nga O.T Genasis në bashkëpunim me reperin e njohur, Young Dolph?!

Lajme shumë të trishta vijnë për këtë të fundit, pasi reperi është vrarë në Memphis, SHBA dhe këtë lajm e ka konfirmuar policia.

Reperi 36-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Adolph Robert Thornton, ka qenë në shënjestër e një atentati dhe në të kaluarën, po këtë herë një dëshmitar okular tha se Young qëlluar nga persona të paidentifikuar teksa po hynte në një dyqan. Ai u shpall i vdekur në vendngjarje, sipas një postimi në Twitter nga policia e Memphisit.

Të shumtë janë fansat janë tronditur nga ky lajm dhe ende nuk arrijnë ta besojnë si idhulli i tyre ka ndërruar jetë.

Article Logic
Execution time: 0.0059309005737305