INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tregoi dhe unazën! Udhëtuan për në qytetin e DASHURISË, zbulohet kush është mashkulli misterioz në krah të Loredanës! [FOTO]

Tregoi dhe unazën! Udhëtuan për në qytetin e DASHURISË, zbulohet kush është mashkulli misterioz në krah të Loredanës! [FOTO]

Publikuar më: 16:36 17-01-2020

Që prej ditës së djeshme të gjitha mediat online janë duke aluduar për një lidhje të re të Loredanës pas fotove misterioze që ajo postoi në instagramin e saj. Në këto foto reperja tregonte dorën e saj që shtrëngonte dorën e një mashkulli, ndërsa rrëfente se ishte nisur për në Paris.

Fillimisht u aludua se Loredana ishte së bashku me producentin muzikor Macloud duke qenë se ky i fundit ndodhet gjithashtu në Paris, por tani nuk ka më asnjë dyshim. Loredana ka postuar një foto me personin në fjalë rrugëve të Parisit duke na treguar kështu identitetin e mashkullit misterioz që e shoqëron në këtë udhëtim.

Deri tani ata nuk kanë bërë asnjë deklaratë dhe nuk e dimë nëse në Paris janë për punë apo për pushime. Megjithatë dyshimet për një lidhje mes tyre lindën pak javë më parë, menjëherë pasi u shuan dyshimet për një lidhje të Loredanës me reperin gjerman Bonez.

Thashethemet për lidhje mes tyre u shuan po aq shpejt sa u përhapën, kjo pasi u përhapën zërat për një lidhje të saj me Macloud.

erks.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085799694061279
    array(1) { ["section"]=> string(126) "tregoi-dhe-unazen-udhetuan-per-ne-qytetin-e-dashurise-zbulohet-kush-eshte-mashkulli-misterioz-ne-krah-te-loredanes-foto-103851" }