INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Fero ka dy fjalë për Mozzik dhe të gjithë u habitën kur panë këtë 'story' nga reperi! [FOTO]

U fshi tani! Fero ka dy fjalë për Mozzik dhe të gjithë u habitën kur panë këtë 'story' nga reperi! [FOTO]

Publikuar më: 17:27 16-05-2020

Fero është një ndër reperët më të komentuar të momentit, të cilin nuk e shohim shpesh nëpër intervista.

Por ai ka vendosur që të realizojë intervistën më trend të momentit që është ajo në Instagram “Ask me a Question” me ndjekësit e tij.

Ai ka publikuar disa nga pyetjet që i janë bërë dhe mesa duket ndjekësit e tij kanë kuriozitet të madh se çfarë mendimi ka ai për Mozzik-un duke qenë se ky i fundit në një intervistë për “NIN” shprehu fjalët më të mira për të.

“Po kom ni edhe kom thon fillim të karrierës, thom apet, falemnderus jom në maksimum. Edhe për mu ai është njëshi”, është shprehur Fero për Mozzik.

0v-15.jpg

Ndërkohë Mozzik tha se nuk ka më kontakt me ish-kolegun në të cilin bënin pjesë tek label-i i njejtë, por vlen të rikujtojmë se marrëdhënia e tyre pas largimit nga “On Records” nuk ka qenë shumë miqësore.

Madje, Mozzik asokohe është shprehur se Fero u bë i famshëm falë tij dhe Getinjos.

Article Logic
Execution time: 0.0078029632568359