INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Ja FOTOJA intime me Feron, të cilën Arbenita u pendua dhe e 'zhduku' menjëherë nga Instagrami

U fshi tani! Ja FOTOJA intime me Feron, të cilën Arbenita u pendua dhe e 'zhduku' menjëherë nga Instagrami

Publikuar më: 11:30 17-01-2020

Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet me kuriozitet të madh nga publiku.

Herë pas here ata janë përfolur për ndarje, por ka mjaftuar një postim në rrjete sociale që Fero dhe Arbenita të hedhin poshtë çdo aludim, duke treguar se janë ende bashkë.

arbenita-1-770x433.jpg

Vetëm pak orë më parë, modelja ndau në InstaStory-n e saj një foto shumë private me partnerin, ku shfaqej duke i drejtuar atij gjuhën.

Kështu, Arbenita tregoi edhe njëherë se është në krahët e Feros, mirëpo duket se është penduar më pas për këtë veprim.

Modelja e ka fshirë foton e tyre, megjithatë “Iconstyle.al” e ka ruajtur dhe e shihni më poshtë:

WhatsApp-Image-2020-01-17-at-08.47.56.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0074288845062256