INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U infektua me CORONAVIRUS, Florjan Binaj jep lajmin e mirë

U infektua me CORONAVIRUS, Florjan Binaj jep lajmin e mirë

Publikuar më: 12:31 29-06-2020

Aktori Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori në nj postim në rrjetin e tij social “Instagram”

“Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq e mikesha që më qëndruan pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”, shkruan Binaj. Aktori i humorit prej më shumë se dy javësh kishte rezultuar pozitiv me COVID-19, po nuk kishte asnjë simptomë. Ai gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar në shtëpi dhe siç ka deklaruar dhe vetë nuk ka marrë asnjë ilaç kundër virusit. 

WhatsApp-Image-2020-06-29-at-11.42.49-640x1138.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0081801414489746