INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kapën MAT bashkë dhe u tha që ka kryer marrëdhënie me Andin, flet për herë të parë Melisa: Ajo foto…

U kapën MAT bashkë dhe u tha që ka kryer marrëdhënie me Andin, flet për herë të parë Melisa: Ajo foto…

Publikuar më: 15:32 06-01-2021

Doni apo s’doni, Përputhen është kthyer padiskutim në një ndër emisioneve më të ndjekura si në TV ashtu edhe në rrjetet sociale. Ky program ka fituar shumë fansa të cilët duan të dinë rreth aktivitetit të përditshëm dhe atij televiziv të protagonistëve kryesorë.

Sigurisht që një emision i tillë nuk mund të kalojë pa deklarata të bujshme e shumë të komentuara. Mollë “sherri” së fundmi është bërë një deklaratë e Fatjonit, i cili akuzoi Melisën se ka kryer marrëdhënie me një nga konkurrentët, mirëpo ajo e mohoi kategorikisht këtë gjë dhe i kërkoi Fatjonit të sjellë fakte.

Pasi lajmi mori dhenë, Neës 31.al deklaroi se personi për të cilin bëhet fjalë se ka kryer marrëdhënie Melisa është pikërisht Andi. E si të mos mjaftonte kjo, në rrjet qarkulloi një foto e Andit dhe Melisës teksa futeshin në makinë.

Sigurisht që fansat janë ndarë në dy kampe, në ata që besojnë për diçka të tillë dhe në ata që mendojnë se janë thjesht thashetheme, por Melisa ka folur ekskluzivisht për “kryefjala.com” dhe ka thënë:

“Ajo foto është bërë para Top Channel kur kishim xhirime. Unë se kisha marrë makinën dhe isha pa makinë. Gjithësesi ju e dini, por unë me Andin nuk kam patur asgjë, nuk kam gjë me të”, ka deklaruar Melisa duke i vënë kapakun këtij muhabeti.

auto_551609928229.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0074360370635986