INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kapën MAT! Mos vallë modelja seksi sapo konfirmoi lidhjen me Butrint Imerin?! [FOTO]

U kapën MAT! Mos vallë modelja seksi sapo konfirmoi lidhjen me Butrint Imerin?! [FOTO]

Publikuar më: 14:07 08-02-2020

Butrint Imeri është padiskutim një ndër meshkujt më simpatikë në shoëbizzin shqiptar dhe shumë i komentuar si për jetën e tij profesionale ashtu edhe atë personale.

Ai është folur shpesh herë për lidhjen me Kiara Titon ndërkohë që në muajin shtator i bëri të gjithë lëmsh kur u shfaq në pushime me një modele simpatike e cila u zbulua se ishte Ery Viero. Ery jeton në Greqi dhe me Butrintin është njohur që në verë, pas realizimit të klipit “Dream girl”, ku ajo ishte protagoniste.

Ndërkohë që u përfol asokohe se mund të jetë e dashura e Butrintit, modelja tashmë ka shtuar dyshimet dpasi ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me këngëtarin në Santorini dhe tregon se fotoja është shkrepur kohë më parë.

vibes.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0074028968811035