INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U largua nga 'Babastars', Skivi rikthehet fuqishëm me 4 këngë të reja…[FOTO]

U largua nga 'Babastars', Skivi rikthehet fuqishëm me 4 këngë të reja…[FOTO]

Publikuar më: 16:31 07-01-2019

Largimi i reperit, Visar Shala apo i njohur me emrin e artit si ‘Skivi’ nga grupi ‘Babastars’, bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Mirëpo ditën e djeshmë, reperi ka vendosur ‘të thyej heshtjen’ dhe vendos të rikthehet pas një kohe të gjatë shkëputjëjë në tregun muzikor

Ai publikoi në profilin e tij personal ‘Instagram’, disa foto ku sqaroi të gjithë ndjekësit e tij për shkëputjen dhe si nisi çdo gjë në grup.

Por duket se pas deklaratës së djeshme që reperi bëri, më në fund Skivi ka vendosur të rikthehet bujshëm, duke bërë publike 4 titujt e këngëve që do të nxjerrë shumë shpejt, të cilat ishin:

1.Into

2.Panika

3.Jetë e shkurt

4.Njeri i rrallë

 

dfxhfgkjhdf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0075838565826416