INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U prangos në mes të qytetit, zbulohet arsyeja e arrestimit të Atdheut!

U prangos në mes të qytetit, zbulohet arsyeja e arrestimit të Atdheut!

Publikuar më: 22:34 13-07-2021

Pamjet e arrestimit të ish-konkurrentit të “Përputhen”, Athdhe Xharavina bënë namin m në rrjetet sociale. Në videon e publikuar Atdheu shihej i shtrirë në makinë me duar para, teksa policia i vendoste prangat.

Epo, asgjë nuk ka qenë kshu si duket pasi mbrapa gjithë kësaj skene qëndron një kamer, regjisor dhe improvizim.

Atdheu ka qenë në xhirimet e një emisioni i cili jepet në platforëm Youtube më titull “Në pranga”. Gjithashtu në “Instagramin” e tij ai gjatë gjithë kohës ka qenë aktiv duke publikuar story, epo një i “arrestuar” nuk ka si të publikojë “story” në qelinë e burgut.

Pra, të gjithë ju që i’u “ngriu gjaku” qetësohuni pasi Atdheu është mirë dhe nuk është arrestuar.

640-0-60ee93c1968a1.png

Article Logic
Execution time: 0.0025260448455811