INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se Rina la muzikën pas 2 vitesh karrierë, zbulohet arsyeja që e çoi të merrte këtë vendim DRASTIK! [FOTO]

U tha se Rina la muzikën pas 2 vitesh karrierë, zbulohet arsyeja që e çoi të merrte këtë vendim DRASTIK! [FOTO]

Publikuar më: 11:39 16-10-2019

Prej disa ditësh po qarkullon një lajm për largimin e reperes Rina Balaj nga muzika. Ka tashmë disa ditë që në media qarkullon një lajm për distancimin e menjëhershëm dhe të paparashikuar të reperes Rina Balaj nga muzika. Ajo u zhduk papritmas pa gjurmë nga rrjetet sociale duke u mjaftuar me një postim të motrës së saj e cila lajmëroi se Rina nuk do të jetë aktive për një periudhë të pacaktuar për arsye personale.

Por si qëndron e vërteta?

Prive.al shkruan se bëhet fjalë për mospajtime me menaxherin e saj. Rina me sa duket, i është bashkëngjitur listës së gjatë të artistëve që kanë dalë vitin e fundit nga On Records, shtëpia diskografike ku mori famën.
Këngëtarja thuhet se ka mbyllur këtë kapitull me mospajtime të theksuara që e kanë bërë të fshijë edhe llogarinë e saj në Instagram.

motra.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080759525299072
    array(1) { ["section"]=> string(112) "u-tha-se-rina-la-muziken-pas-2-vitesh-karriere-zbulohet-arsyeja-qe-e-coi-te-merrte-kete-vendim-drastik-fo-102757" }