INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups! Saimiri ngatërron emision, ngacmon në Instagram konkurrenten e Për'puthen? Përplasen me njëri-tjetrin: 'Mos u kënaq ...'

Ups! Saimiri ngatërron emision, ngacmon në Instagram konkurrenten e Për'puthen? Përplasen me njëri-tjetrin: 'Mos u kënaq ...'

Publikuar më: 19:27 06-01-2021

Pas largimit nga “Love Story”, Silvana u shpreh se Saimiri ju kishte shkruar vajzave mesazhe privatisht për t’i ftuar në vilën e tij.

Madje ajo publikoi një bisedë të Flavias me një mikeshën e saj, në të cilën kjo e fundit i kërkonte konkurrentes të pranonte publikisht se Saimiri i kishte shkruar mesazhe.

Por përveç vajzave të “Love Story” një tjetër konkurrente nga emisioni “rival”, “Për’puthen”, pretendon se i ka shkruar Saimiri. Konkurrentja më e re e “Për’puthen”, Ledjana ka publikuar një bisedë, në të cilën shihet se i ka shkruar në Instagram dikush me emrin Saimir Kasemi dhe me foton e “princit modern”.

“Fli e qetë e dashur se nuk ke çfarë ju bën, mos u streso kot. Pse lodhesh”, shihet t’i ketë shkruar Saimiri.

Pasi ka publikuar bisedën, Ledjana ka shkruar: “Ky ka ngatërruar emision”, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

Mirëpo “princi” i “Love Story” ka reaguar menjëherë dhe ka treguar se nuk i ka shkruar ai, por dikush me profil të rremë që përdor emrin dhe fotot e Saimirit.

“Fallco! Ledjana ke ngatërruar adresë më duket! Shihe mirë emrin kush të shkruan mos u kënaq para kohe”, ka shkruar Saimiri me shaka, duke treguar se këtë situatë e ka kaluar me shumë sportivitet.

1f25107f-cb9f-4dde-a575-67cab5426be9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069921016693115