INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS! Sara u largua nga takimi pasi kapi këtë DETAJ, Geljani i kthehet: Rri larg se jam i lidhur…

UPS! Sara u largua nga takimi pasi kapi këtë DETAJ, Geljani i kthehet: Rri larg se jam i lidhur…

Publikuar më: 10:33 07-04-2021

Geljani dhe Sara kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në Për’puthen. Geljani u duk i ftohtë dhe tregoi se nuk kishte pëlqim ndaj saj, por doli me të që mos e linte keq.

Geljan: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty?

Sara: Ta vlerësoj unë këtë?

Geljan: Sigurisht që ta vlerësosh.

Sara: Ua sa i egër.

Geljan: Do më japësh pak ngrohtësi?

Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.

Geljan: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot.

Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek?

Geljan: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë.

Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja?

Geljan: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

Takimi i tyre përfundoi pas një shenje në qafë. Sara pretendonte se kishte të thithur në qafë, por Geljani u justifikua se ishte thjesht shenjë boksi.

Sara: Ke të thithur në qafë?

Geljani: Është shenjë boksi. Kam gjithë trupin kështu.

Sara: E ke seriozisht? Është e thithur. Është sade, madje e ke të mbuluar me makeup. Kjo është mungesë respekti.

Geljani: Po të ishte e thithur…

Sara: Bye.

Geljani: Nëse nuk do të flasësh, ia kalofsh mirë.

 

-640-0-606c9ad2b3d88.jpg

 

“S’do të dalë në takim, të mos dali. Po mos të më bëjë mua skena. Po të ishte e thithur, nuk do e nxirrja qafën kështu, e fshihja. Ka ardhur me qëllime të qarta, me mua nuk ecën. Me djemtë e tjerë të bëjë çfarë të dojë”, tha Geljani pas largimit të Sarës.

Në fillim të takimit, kur nuk e dinin se po xhirohej, Geljani i tha: “Rri në distancë se jam i lidhur”, për të cilën tha në studio se ishte thjesht një batutë e përdorur për momentin.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010159969329834