INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS, tjetër lojë?! Tani ka hyrë në PËRPUTHEN, konkurrenti kapet MAT në momente intime me një vajzë!

UPS, tjetër lojë?! Tani ka hyrë në PËRPUTHEN, konkurrenti kapet MAT në momente intime me një vajzë!

Publikuar më: 18:34 13-09-2021

‘’Për’puthen’’ ka nisur me sezonin e tretë dhe publiku tashmë është njohur me konkurrentët e rinj të programit. Personazhet u shndërruan menjëherë në persona me interes për publikun, i cili do të dijë sa më shumë detaje edhe nga jeta e tyre personale.

Njëri nga ata që ka rënë në sy më së shumti që në hyrje është Edi. Djaloshi i rritur në Zvicër ka filluar menjëherë flirtimet me vajzat në studio por duket se këtë po e bënë edhe jashtë programit.

Disa pamje që po qarkullojnë në rrjete sociale tregojnë konkurrentin në një nga clubet e Tiranës ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze, e cila nuk njihet nga prapa por duket se nuk është asnjëra nga konkurrentet e programit.

512CD749-27C1-4CDE-B1F5-2C6CCDFC6632.jpeg

 

5B0BFD59-A338-4177-BB61-093EE00628FB.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0024950504302979