INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Atdheu i dhuron trëndafil Teas, Andi bën reagimin që s’pritej: S’ka lujt kush mendsh me…[VIDEO]

Upsss! Atdheu i dhuron trëndafil Teas, Andi bën reagimin që s’pritej: S’ka lujt kush mendsh me…[VIDEO]

Publikuar më: 10:30 13-01-2021

Në episodin e para dy ditësh në “Përputhen”, Atdheu befasoi vajzat me surprizën. Ai iu dhuroi nga një trëndafil të gjithave dhe moderatores Bora Zemani një tufë me lule pasi kishte ditëlindjen.

Në dhënien e trëndafilave, Atdheu nuk kurseu Tean e cila tashmë ka krijuar një raport me të afërt me Andin.

Ky i fundit nuk ishte pjesë e emisionit për disa arsye personale dhe përmes live-it në Instagram ai është pyetur nga ndjekësit për veprimin e Atdheut ndaj Teas me dhënien e trëndafilit.

” E kena shok Atdheun dhe ia ka dhënë në rolin e kunatit a kupton me demek “aman më ftoni në dasmë”. Nuk ka lujt kush mendsh me ma ngacmu Tean atje brenda”, ka thënë Andi si një përgjigje për të gjithë fansat.

Article Logic
Execution time: 0.0083420276641846