INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Gazetarja seksi shqiptare e thotë TROÇ: Ky futbollist i njohur më shkruan dhe flirton me mua…[FOTO]

Upsss! Gazetarja seksi shqiptare e thotë TROÇ: Ky futbollist i njohur më shkruan dhe flirton me mua…[FOTO]

Publikuar më: 12:02 06-10-2019

Në një kohë shumë të shkurtër, ajo është kthyer në një ndër personazhet publikë më të komentuar. Kjo për faktin se Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa është e para komentatore sportive femër në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Shiko Kush Luan” dhe në një prej sfidave u pyet se cili futbollist flirton me të.

Dhe ajo pa u menduar dy herë e tregoi emrin e tij.

“ Është një futbollist që luan për Flamurtarin, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, ishin fjalët e saj në emision.

FLAM.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010883808135986