INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Loredana pozon me vajzën para pasqyrës, por fansat kapin këtë DETAJ të çuditshëm dhe ''e detyrojnë'' ta fshijë! [FOTO]

Upsss! Loredana pozon me vajzën para pasqyrës, por fansat kapin këtë DETAJ të çuditshëm dhe ''e detyrojnë'' ta fshijë! [FOTO]

Publikuar më: 18:49 20-07-2019

Në dhjetor të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur, Mozzik dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë. Loredana solli në jetë vogëlushen Hana, e cila u kthye në një ndër fëmijët më të njohur të shoëbizit shqiptar. Reperja e talentuar së bashku me partnerin e saj, publikojnë shpesh foto e video të ndryshme të vajzës së tyre bukuroshe.

Ditën e sotme Loredana postoi një foto ku shfaqej duke pozuar para pasqyrës, e veshur si gjithnjë me plot stil dhe me vogëlushen e saj në krahë. Mirëpo ndjekësve u ka rënë në sy dhoma rrëmujë e reperes e cila duket se nuk i ka kushtuar shumë rëndësi. "Krejt sendet ne vend te vet", shkruante një fans me ironi. "Ca rremuje hahaha", shkruante një tjetër.

E siç duket këto komente kanë bërë që Loredana ta fshijë foton.

fakt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094490051269531
    array(1) { ["section"]=> string(122) "upsss-loredana-pozon-me-vajzen-para-pasqyres-por-fansat-kapin-kete-detaj-te-cuditshem-dhe-e-detyrojne-ta-fshije-foto-99049" }