INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Majkut dhe Getoarit i publikojnë këngën e re dhe është dashuri me dëgjim të parë! Mund ta dëgjoni këtu [VIDEO]

Upsss! Majkut dhe Getoarit i publikojnë këngën e re dhe është dashuri me dëgjim të parë! Mund ta dëgjoni këtu [VIDEO]

Publikuar më: 12:07 10-06-2019

Nëse ka një dyshe në vendin tonë që sjellin gjithmonë hite ata janë pikërisht Majk dhe Getoar Selimi. Prej disa vitesh reperët shqiptarë i kanë dhuruar publikut këngë shumë të bukura të cilat i kemi dëgjuar në të gjitha ambientet dhe vazhdojmë t’i dëgjojmë.

Para pak ditësh publikuar një bashkëpunim së bashku me Onat, një këngë që titullohet “Vamos”. Por siç duket bashkëpunimet mes tyre nuk kanë marrë fund. Dyshja e famshme kanë punuar së fundmi së bashku për të sjell këngën e re që titullohet 'Malena'.

Ndonëse ende nuk është publikuar me klip ‘Prive’ ka mundur të sigurojë bashkëpunimin e ri që me siguri do rezultojë shumë i suksesshëm dhe do kthehet në hitin e verës.

Article Logic
Execution time: 0.0094039440155029