INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, s’dimë ç’të mendojmë! Mos vallë LOREDANA sapo “thumboi” keq MOZZIK-un me këtë deklaratë? Ja ç’tha! [FOTO]

Upsss, s’dimë ç’të mendojmë! Mos vallë LOREDANA sapo “thumboi” keq MOZZIK-un me këtë deklaratë? Ja ç’tha! [FOTO]

Publikuar më: 10:24 06-11-2019

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët u ndanë disa javë më parë. Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe jo vetëm, mirëpo ata vazhdojnë që të kujdesen për vajzën e tyre, Hanën, e cila nuk ka mbushur akoma 1 vjeçe.

Ne menduam se ata ishin ndarë me të mira, por siç duket s’qenka totalisht ashtu. Nëse Mozzik është treguar më i rezervuar, Loredana vazhdon të thumbojë ish-partnerin e saj.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, ku një postim i saj i publikuar në InstaStory mendohet t’i jetë drejtuar babait të vajzës së saj, Mozzik.

“Nëse nuk je i lumtur me jetën tëndë, thjesht kujto që është dikush që e ka takuar ish-in tënd duke menduar se është i veçantë”, shkruhet në postimin që Loredana ka bërë për ndjekësit e saj në Instagram.

 

FUCK.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072469711303711
    array(1) { ["section"]=> string(111) "upsss-s-dime-c-te-mendojme-mos-valle-loredana-sapo-thumboi-keq-mozzik-un-me-kete-deklarate-ja-c-tha-foto-103024" }