INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Anxhelina Hadërgjonaj bëhet bashkë me Kylie Jenner për këtë arsye shumë të veçantë! [FOTO]

WOW! Anxhelina Hadërgjonaj bëhet bashkë me Kylie Jenner për këtë arsye shumë të veçantë! [FOTO]

Publikuar më: 08:51 30-05-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër vajzat më simpatike shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Tashmë të gjithë e dimë që Anxhelina bashkëjeton me grimierin e njohur Ariel, i cili është dhe grimieri i Kylie Jenner.

Ditën e djeshme Ariel ka festuar ditëlindjen dhe Kylie është kujdesur t’i organizojë një festë surprizë ku sigurisht nuk mund të mungonte edhe Anxhelina e cila nga fotot dhe videot e postuara u duk sikur ishte “bashkëpunëtorja” e Kylie për këtë organizim special.

Anxhelina ka publikuar një video në Instagramin e saj, ku Ariel shihet duke e hapur dhuratën e Jenner, e cila për mikun e saj të shtrenjtë ka blerë një unazë me diamante!

Ariel është lumturuar pa masë dhe ka treguar nëpërmjet Instagramit se Kylie Jenner dhe Anxhelina Hadërgjonaj janë miket e tij më të mira dhe se do të donte që të kalonte gjithë jetën pranë tyre.

 

collageAD.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071530342102051
    array(1) { ["section"]=> string(97) "wow-anxhelina-hadergjonaj-behet-bashke-me-kylie-jenner-per-kete-arsye-shume-te-vecante-foto-95017" }