INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Mariza Ikonomi surprizon të gjithë, siç nuk e kishim parë ndonjëherë këndon këngën “Columbiana” të Taynës

WOW! Mariza Ikonomi surprizon të gjithë, siç nuk e kishim parë ndonjëherë këndon këngën “Columbiana” të Taynës

Publikuar më: 22:30 19-02-2020

Mariza Ikonomi është një ndër artistet me të pëlqyera e cila gjithmonë mbahet për stilin e veçantë në të kënduar. Kryesisht e kemi dëgjuar të këndojë këngë aspak komerciale dhe këngë franceze dhe madje nuk e kishim çuar ndërmend që ajo mund të këndonte një këngë të reperes së njohur Tayna.

E ftuar këtë të mërkurë në Soirée, Mariza ka sfiduar veten dhe ka dalë totalisht jashtë zhanrit të saj të muzikës dhe ka kënduar këngën e famshme të Taynës “Columbiana”.

Siç nuk e kishim parë ndonjëherë, Mariza ka interpretuar hitin më të cilin u bë e famshme Tayna, e cila ka ndezur atmosferën në Soirée me lëvizjet e saj karakteristike.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

Article Logic
Execution time: 0.0076999664306641
array(1) { ["section"]=> string(113) "wow-mariza-ikonomi-surprizon-te-gjithe-sic-nuk-e-kishim-pare-ndonjehere-kendon-kengen-columbiana-te-taynes-104252" }