INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Morena Taraku 'çmend' rrjetin, poston momentin teksa PUTHET me vajzën seksi nën ujë [FOTO]

WOW! Morena Taraku 'çmend' rrjetin, poston momentin teksa PUTHET me vajzën seksi nën ujë [FOTO]

Publikuar më: 18:26 10-08-2020

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar për jetën e saj private dhe jo vetëm.

Së fundmi këngëtarja surprizoi të gjithë me një postim në insta story, ku shihet duke bërë not nën pishinë, por jo vetëm.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet duke puthur në buzën një vajzë seksi, Fjolla.

Një gjest mjaft provokues nga Morena dhe këtë herë na e tregoi si gjithmonë që është pa komplekse.

 auto_w21597050125.png

Article Logic
Execution time: 0.010538816452026