INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Një tjetër sukses për LOREDANËN, ja ku do e shohim tani! [FOTO]

WOW! Një tjetër sukses për LOREDANËN, ja ku do e shohim tani! [FOTO]

Publikuar më: 16:04 08-02-2020

LOREDANA ka qenë në qendër të mediave rozë, jo vetëm prej jetës personale, por edhe asaj profesionale. Ajo njihet si një ndër reperet më të njohura në Shqipëri, Zvicër dhe Gjermani. Fama e saj ka kaluar kufijtë dhe koncertet e saj nuk kanë të ndalur.

Së fundmi reperja ka arritur një tjetër sukses. Loredana do të “pushtojë” faqen kryesore të revistës së njohur gjermane, “Frankfurter Allgemeine Zeitung” për muajin shkurt.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur repreja me anë të një Instastory.

Pjesë e kësaj reviste më herët ka qenë dhe një tjetër këngëtare e njohur si Dua Lipën.

fikst.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076999664306641
    array(1) { ["section"]=> string(70) "wow-nje-tjeter-sukses-per-loredanen-ja-ku-do-e-shohim-tani-foto-104116" }