INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, nuk pritej! Genta Ismajli paska gati këngën me reperin e njohur ndërkombëtar që na ka fiksuar të gjithëve! [VIDEO]

WOW, nuk pritej! Genta Ismajli paska gati këngën me reperin e njohur ndërkombëtar që na ka fiksuar të gjithëve! [VIDEO]

Publikuar më: 12:22 09-07-2019

Genta Ismajli vazhdon të jetë një këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku edhe pse kohët e fundit nuk është aktive në muzikë siç ka qenë dikur. Mirëpo siç duket, Genta paska gati bashkëpunimin një bashkëpunim me të cilin do të bëjë shumë bujë.

“Prive” ka zbuluar se Genta do të bashkëpunojë me këngëtarin turk CezaR dhe kënga do të punohet nga vetë artisti turk. Veç kësaj thuhet se një pjesë të këngës Genta do ta këndojë në turqisht. Ai është një emër mjaft i ndjekur dhe numëron disa hite si “Benim”, “Holocaust”, “Teori”.

Nëse s’ju kujtohet se për kë bëhet fjalë, mjafton të dëgjoni këngën e tij “Holocaust”, këngë e cila na ka fiksuar të gjithëve dhe kemi qenë në dyshime nëse këndon më shpejt se Eminem apo jo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003065824508667
    array(1) { ["section"]=> string(120) "wow-nuk-pritej-genta-ismajli-paska-gati-kengen-me-reperin-e-njohur-nderkombetar-qe-na-ka-fiksuar-te-gjitheve-video-98186" }