INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Publikohet bashkëpunimi i Dhurata Dorës me yllin BOTËROR dhe me siguri do jetë HIT! Ja në çfarë gjuhe këndon! [VIDEO]

WOW! Publikohet bashkëpunimi i Dhurata Dorës me yllin BOTËROR dhe me siguri do jetë HIT! Ja në çfarë gjuhe këndon! [VIDEO]

Publikuar më: 16:29 06-12-2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Zemër”, që e ka sjellë në prill të këtij viti me reperin algjerian, Soolking, ajo ka gati një tjetër bashkëpunim me një artist të njohur ndërkombëtarisht.

Fjala është për artistin Maitre Gims, i cili njihet për hitet e shumta përfshirë, “Est-qu tu m’aimes”, “J’me tire”, “Ego”, “Corazon”. Kënga titullohet “Te Quiero” në bashkëpunim me DJ Assad dhe Dhurata Dora.

Ajo është publikuar vetëm në versionin audio dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.005403995513916
    array(1) { ["section"]=> string(124) "wow-publikohet-bashkepunimi-i-dhurata-dores-me-yllin-boteror-dhe-me-siguri-do-jete-hit-ja-ne-cfare-gjuhe-kendon-video-103375" }