INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Rita Ora bëhet imazhi i kësaj firme të njohur [FOTO]

WOW! Rita Ora bëhet imazhi i kësaj firme të njohur [FOTO]

Publikuar më: 15:17 14-01-2019

Rita Ora vazhdon të jetë emër i kërkuar edhe në fusha të tjera, përveç asaj të muzikës. Këngëtarja e njohur hqiptare me famë ndërkombëtare është bërë fytyra e re e markës së njohur gjermane të veshjeve për femra, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për brendin “Escada”, ndërsa lajmin e ka konfirmuar vetë Rita përmes rrjeteve sociale. “Unë jam shumë e ngazëllyer dhe e nderuar që jam fytyra e re e ESCADA për kampanjën e tyre #EscadaSS19. Bëhet fjalë për ngjyra të forta, mesazhe të forta dhe gra të forta. Shikoni tregimet e mia për prapa skenave.”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Kujtojmë që Rita Ora është imazh edhe i disa brendeve tjera përfshirë “Adidas”, “Tezenis”, “Rimmel”, e të tjera.

rita.png

Article Logic
Execution time: 0.0025720596313477